Nafukovací paddleboard TAMBO YOGA 10’5″

Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 233 l a nosností 110 kg.

Nafukovací paddleboard TAMBO YOGA 10’5″
Cena: 23 900 Kč

Atraktivní design, který si najde oblibu u nadšených yogínek a yogínů. Díky umístění úchytu na kraji plováků lze pohodlně praktikovat všechny běžné cviky na vodě, čímž posunute své znalosti o další stupeň výš.

Během cvičení se nemusíte starat ani o pádlo, neb jej přiděláte k zadnímu poutku, které je uzpůsobené jako paddle-holder.

S plováky TAMBO YOGA cvičí většina jogínek v ČR setkáte se s nimi tedy jak na lekcích Katariny Mikulandové, tak na oblíbené józe v bazénu pod vedením Dany Gregorové.

Rozměry a další technické parametry jsou totožné s modelem TAMBO 10’5″.

TAMBO YOGA 10‘5‘‘ x 32‘‘VÝBAVA V CENĚ:

 • 3x na pevno uchycená ploutvička,
 • 1x Dvoučinná ruční SUP pumpa s manometrem,
 • Transportní vak na záda s kolečkama.

Parametry paddleboardu:

 • Délka: 317cm
 • Šířka: 81cm
 • Tloušťka: 12cm
 • Výtlak: 233 l
 • Hmotnost: 10kg
 • Maximální doporučená váha jezdce: 110 kg

Vlastnosti (stupnice 1-10):

 • Allround: 10
 • Divoká voda nebo příboj: 9
 • Stabilita: 10
 • Rychlost: 8
 • Yoga: 10

Fotogalerie

TAMBO SUP

Paddlboardy vyvíjené v ČR. Vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné.
 
Určitě se jede lépe na plováku, na kterém není třeba spousty námahy při pádlování, a přitom se nemusíte při každém záběru obávat pádu do vody, jako na dlouhých a úzkých závodních plovácích. Právě takové plováky pro Vás máme pod značkou TAMBO.
 
Tyto plováky si vybrali jako závodní zbraně i mistři Evropy – Lofer 2016 Honza Rott a Iva Dundová.
 
Naším zaměřením jsou především allroundové plováky pro každého. Paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Naše paddleboardy lehce kloužou po hladině, jízda s nimi je snadnější, tedy i rychlejší a zábavnější.
 
Pro konstrukci našich SUP paddleboardů používáme ´´dropstitch´´ materiál nejnovější generace ESD a nejvyšší kvality. Díky tomu lze plováky nafukovat až na 25 PSI, přičemž dostatečný a námi doporučený tlak je 18-20 PSI. Dropstitch je vnitřní nosná konstrukce plováku, která se sestává z tisíců vláken propojující palubu a dno. Každé vlákno má svojí pozici a nosnou funkci.
 
ESD je novou generací dvouvrstvé konstrukce dropstitch, na kterou jsme měli samé pozitivní ohlasy. Materiál je lehčí a tužší než tradiční konstrukce díky prolaminování jedné vrstvy. SUP můžete přejet i autem, aniž by došlo k jeho poškození. Mechanické poškození a propíchnutí plováku je téměř vyloučené. I díky intenzivnímu provozu v několika půjčovnách můžeme říci, že životnost takového materiálu je určitě několik let.
ECO konstrukce TAMBO SUP plováků je jednovrstvá. Tyto plováky nemají vrchní vrstvu PVC. Nová generace dropstitch materiálů má ale takové vlastnosti, že tuhost plováku je srovnatelná s vícevrstvými plováky jiných značek. Díky vyšší tloušťce plováků ECO jsou dostatečně tuhé i pro statné jezdce, ale TAMBO LIGHT ocení zejména lehčí jezdci. Jejich hlavní výhodou je o zhruba 20% nižší hmotnost a nižší cena ve srovnání s vícevrstvou konstrukcí.
Exclusive – naše nová konstrukce paddleboardů. Plováky této konstrukce budou vhodné zejména pro jezdce, kteří rádi cestují letadlem a nedovedou si svoji dovolenou už představit bez paddleboardu.

Paddleboardy TAMBO

Nafukovací paddleboard TAMBO CORE 10’5″ ECO
Nafukovací paddleboard TAMBO CORE 11’3″ ECO
Nafukovací paddleboard TAMBO CORE 10’5″ ESD
Nafukovací paddleboard TAMBO CORE 11’3″ ESD
Nafukovací paddleboard TAMBO WINDSUP 11’3″

Nafukovací paddleboardy

Jak vybrat paddleboard?

 

© 2012

water wave by arEa50oNe