WINDSUP STX WS TOURER 11,6-32 BLUE

Nafukovací windsup s možností připojit oplachtění, pádlo je v ceně.

WINDSUP STX WS TOURER 11,6-32 BLUE
Cena: 17 990 Kč

DOSTUPNOST KVĚTEN 2021 - přijímáme předobjednávky

Sada STX SUP obsahuje vše potřebné k vyplutí – plovák, pumpu, batoh i skládací trojdílné pádlo + opravný kit.

STX WS 11,6' x32"x6''je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, nově nyní v rychlejším Tourer shapu, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno. Plovák samotný má tloušťku 6", šířku 32"" a délku 11,6' , vzadu nejsou klasické 3 flosny, ale pouze jedna zasouvací středová flosna. Plovák má výtlak 295 litrů, váhu 13,2 kg a je určen pro jezdce se standardní váhou (do 100 kg).Jedná se o 353 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), standardní kvalitní dvouvrstvá konstrukce. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry nafouklého plováku STX:

Délka 353cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 295 litrů
Rozměry zabaleného plováku:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy STX mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 15 PSI, maximum pak 20 PSI.

 

Windsurf verze je vybavena insertem na palubě, do kterého našroubujete jakýkoliv windsurfingový jezdec který má šroub M8 a na něj pak nasunete odpovídající ws oplachtění. Dále je plovák vybaven velkou středovou plastovou flosnou která nahrazuje ploutev, zadní plastovou flosnou, obě jsou slide-in verze, tedy jsou velmi odolné, pružné, a téměř nezničitelné.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák STX WS Tourer 11,6'x32""x6''
  • středová plastová slide-in flosna, zadní plastová slide-in flosna
  • transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa s manometrem
  • upevňovací síť
  • základní opravná sada
  • základní třídílné pádlo s plastovým listem a ALU dříkem, rozsah nastavení 170-220cm, váha cca 1,1kg
  • Vysoká nosnost díky tloušťce prkna 15cm.

STX je značka holandského výrobce Kubus Sports, který je u nás známý především svojí hlavní značkou PROLIMIT

Fotogalerie

WINDSUP STX 

  • Dárek: vodotěsný obal na mobil
  • DOPRAVA ZDARMA

Paddleboardy a plachty STX

Holandský výrobce windsurfingového vybavení je jedním z nejlepších výrobců dětských oplachtění a díky mnohaletým zkušenostem z WS branže také kvalitních nafukovacích plováků, které jsou vyráběny velmi odolnou dvojvrstvou DROP STITCH technologií. Výrobní řada pro rok 2017 obsahuje nezbytnou škálu modelů pro všechna typická použití.
 
WINSUP STX v kombinaci s cenově dostupným oplachtěním KID RIG nebo POWER RIG představuje ideální kombinaci pro rodinný windsurfing nové generace. Firma STX je specialistou v oboru windsurfingu a její WINDSUP patří tvarově k mimořádně zdařilým a tím vhodným náčiním k seznámením se s windsupingem.
 
STX WINDSUP
 

© 2012

water wave by arEa50oNe