Nafukovací paddleboard HYDROFORCE SEA BREEZE 10

Multifunkční model HYDRO FORCE SEA BREEZE 10‘. Kvalitní plovák s kompletní výbavou za super cenu.

Nafukovací paddleboard HYDROFORCE SEA BREEZE 10
Cena: 7 390 Kč

SKLADEM

ALTERNATIVA: AQUA JOURNEY

Multifunkční model HYDRO FORCE SEA BREEZE 10‘ (Bestway).  Paddleboard je dodáván s kombinovaným 3 dílným SUP pádlem. Je vhodný do všech typů vod pro jezdce do 120 kg. Sea Breeze nabízí kvalitní provedení plováku za příznivou cenu.

HYDRO FORCE je další značkou největšího světového výrobce sportovního nafukovacího zboží Bestway. Nová řada nafukovacích paddlebordů HF je kvalitně provedená a dostupná za velmi příznivé ceny.

Dárek dle výběru (upřesněte v poznámce): Originální tričko, vodotěsný obal nebo sluneční brýle

Parametry:

 • Objem: 256 L
 • Rozměry: 10'x33''x5'' (305x84x12 cm)
 • 2-vrstvá drop-stitch technologie
 • Maximální tlak 15 PSI
 • Maximální hmotnost jezdce 120 Kg
 • Hmotnost plováku:  13,13 Kg

Balení obsahuje:

 • Plovák
 • 3-dílné hliníkové nastavitelné pádlo SUP 217 cm
 • Pumpu s tlakoměrem
 • Pojistný řemínek – leash
 • Opravnou sadu
 • ploutvičku
 • upvňovací elastická  síť
 • nylonovou tašku s jemným zipem 

 

Sea Breeze doporučujeme začínajícím jezdcům, kterým nabízí širokou možnost využití u vody.

Sea Breeze je vhodný jako rodinný paddleboard, který s přehledem uveze dospělého jezdce a dítě.

 

PADDLEBOARDY HYDROFORCE

Fotogalerie

Paddleboardy Hydro Force

HYDRO FORCE patří mezi jednoho z největších výrobců sportovního nafukovacího sortimentu. Nová řada nafukovacích paddlebordů HYDRO FORCE, vyniká svojí kvalitou provedení a nízkou cenou. Nafukovací stand up paddleboardy Hydro Force vynikají kvalitou zpracování a nízkou váhou.
Díky dlouholeté zkušenosti s nafukovacím sortimentem, jsou paddleboardy od značky Hydro Force oblíbené mezi širokou veřejností. Většina plováků je vyrobena dvou vrstvou technologií drop-stitch z kvalitního PVC. Pokud potřebujete nafukovací paddle do náročných podmínek. Doporučujeme tří vrstvé plováky 3layer TRITECH dropstitch od Hydro Force. Díky tří vrstvé technologii jsou plováky pevnější a vynikají větší odolností.

Nafukovací paddleboardy Hydro Force iSup jsou ideální volbou do začátků s paddleboardingem. Plováky od HydroForce jsou paddleboardy, které vám usnadní vstup do světa pádlování ve stoje na nafukovacím paddleboardu. Ať už prkno pořídítě dětem nebo pokročilým stan dup paddleboardistům. Každý si na plovácích od HydroForce užije spoustu zábavy.
 
 
Každá taška od Hydro Force obsahuje nafukovací paddleboard, hliníkové pádlo, středovou odnímatelnou flosnu, ruční pumpu s manometrem pro nafukování paddleboardu a hadici pro propojení s ruční pumpou.

Allround paddleboardy

Nejoblíbenější a nejuniverzálnější paddleboardy, které obstojí téměř v jakýchkoli podmínkách.
Lze na nich odjet se ctí jakýkoliv hobby závod, je možno na nich splouvat rychleji tekoucí horní toky řek. Nejvíc však oceníte jejich univerzálnost na rodinné dovolené, ať už u moře nebo na českých přehradách a rybnících.
Pro správné fungování allroundu je nejdůležitější volba vhodné velikosti (výtlaku). Se zvyšujícím se objemem narůstá stabilita, ale zároveň klesá obratnost paddleboardu. Největší allroundy jsou proto hojně využívány ke cvičení jógy a rodinným výletům.

Při výběru velikosti je třeba uvážit celkovou hmotnost všech jezdců a zvolit nejméně 2násobný výtlak. Například jezdec vážící 90 kg, který bude občas vozit dítě o hmotnosti 40 kg, by měl zvolit plovák výtlaku alespoň 260, raději však 300 litrů. Jejich obvyklá šířka se pohybuje v rozmezí 30“-32‘‘ (75-80cm) , délka bývá mezi 10‘-11‘ (300-330cm).
 

© 2012

water wave by arEa50oNe