Pádlo KOMBINACE 103

Kombinace plastových pádel: 2x kanoe nebo 1x kajak

Pádlo KOMBINACE 103
Cena: 1 690 Kč
Výběr varianty
Délka

   Kombinace plastových pádel: 2x kanoe nebo 1x kajak

  • List z houževnatého plastu
  • Dřik z kvalitního duralu potažený bužírkou 1 mm  
  • 673cm2

váda: cca 1,3 kg
délka: 190-230 cm po 10 cm

Pádla jsou vyráběna v barvě zelené, černé, červené, žluté a modré. Pokud si chcete barvu zvolit, uveďte ji prosím v nákupním košíku v položce "Vaše poznámka k objednávce". 
Pokud barvu pádla nezvolíte, bude Vám poslána ta, která bude k dispozici.

Toto kvalitní pádlo je vyrobeno českou firmou PANDA z Brna.

NA OBJEDNÁVKU, DOSTUPNOST  10-14 DNŮ

Fotogalerie

Výběr kanoistického pádla

Kanoistická pádla mají jeden list, žerď a hlavičku. Pádla se vyrábí  z různých materiálů: Pádla s listem z termoplastu a duralovou žerdí jsou odolná, levná, ale mají trochu vyšší hmotnost. Dřevěná pádla jsou lehká a jejich žerď při pádlování dobře pruží. Na divokou vodu se používají kompozitová pádla s listy ze vstřikovaných plastů kombinovaných s vlákny (sklolaminát, karbon), která jsou lehčí a pevná, ale mohou být náchylnější k poškození.
 
Nedělená pádla jsou bezúdržbová. Výhodou dvojdílných a trojdílných pádel je jejich skladnost - pádlo snadno složíte do kufru vašeho auta. U dělených pádel je třeba spoj udržovat v čistotě a jednou za čas jej promazat vazelínou. Při použití pádla ve slané vodě je třeba pádlo po použití opláchnout sladkou vodou a promazat spoj vazelínou.
 
Délka pádla závisí na výšce postavy, typu lodě a technice pádlování. Vhodnou délku pádla můžete určit tak, že postavíte pádlo před kanoistu. Pro nafukovací kanoe by mělo pádlo sahat mezi bradu a nos, pro raft k nosu.
 
Orientační délky pádel dle výšky postavy:
190/165 cm,
180/155 cm,
170/ 150 cm,
160/ 145 cm.

Pádla PANDA

Brněnská firma PANDA vznikla v roce 1992 a původně vyráběla jen dřevěná pádla. Dnes je schopna zákazníkům nabídnout nejširší sortiment pádel v České republice. Jako jediná vyrábí současně celodřevěná i plastová pádla, a to pádla pro kanoe, kajaky, rafty, veslice, nafukovací čluny, rybářské čluny, dračí lodě a další podobná plavidla, v nejrůznějších délkách (včetně dětských). Z nabídky pádel PANDA si dokáže vybrat opravdu každý.
 

Podobná pádla

 

© 2012

water wave by arEa50oNe