Batoh BOLL TRAIL HEAD 32

Praktický batoh BOLL nejen pro sportovní aktivity, ale i každodenní nošení ve městě.

Batoh BOLL TRAIL HEAD 32
Původní cena: 3 134 Kč
Cena: 2 883 Kč
Výběr varianty
Barva

Nový inovovaný model batohu TRAIL HEAD, dlouhodobě jeden z nejúspěšnějších modelů, je navržen pro uživatele, kteří hledají universálnost, praktičnost a důmyslné funkční detaily nejen pro sportovní aktivity, ale i každodenní nošení ve městě.

 

Vnitřní prostory hlavní komory a přední 3D kapsy jsou šikovně členěny řadou propracovaných kapes a přihrádek systému AntiDROPTM , které umožňují plné využití objmu batohu i ve vertikální úrovni. Hlavní komora batohu je vybavena plochou kapsou, kterou lze využít i pro uschování netebooku do velikosti monitoru 15,7". Batoh má celkem 5 vnějších a 6 vnitřních kapes.

 

Batoh je vybaven anatomickým zádovým systémem B7 SystemTM , který zaručuje komfort a pohodlí. Díky polstrování Tubular StripesTM a Dynamic Air FlowTM zádový systém optimálně a rovnoměrně roznáší hmotnst batohu na plochu zad a zaručuje maximální ventilaci vzduch a s tím spojené snížení potivosti zad.

 

Bederní pás je anatomicky tvarovaný v provedení Real-3DTM , což zaručuje skutečný prostor v kapsách i při pevném uchycení kolem pasu nebo boků. Anatomicky tvarované ramenní popruhy optimálně kopírují tvar těla a rovnoměrně roznášejí zátěž na maximální plochu ramen, průduchy v polstrovací pěně v celé ploše popruhů zvyšují ventilaci vzduchu.

 

Přiložená pláštěnka dodává účinnou ochranu nejen při dešti, ale svojí barvou a reflexními prvky zvyšuje ochranu i při snížené viditelnosti. Batoh je kompatibilní s vodním rezervoárem do 3L.

 

Výbava batohu BOLL TRAIL HEAD

  • anatomický zádový systém B7 SystemTM s Tubular StripesTM a Dynamic Air FlowTM
  • anatomicky tvarované ramenní popruhy s větracími průduchy
  • nastavitelný hrudní popruh
  • vzdušné chlopně bederního pásu s Real-3DTM kapsou
  • hlavní komora vybavena plochou kapsou na notebook
  • plně vyztužený zádový panel
  • kompatibilní s rezervoárem na vodu
  • 5 vnějších a 6 vnitřních kapes
  • zádové polstrování z pěny s uzavřenými buňkami
  • pláštěnka ve žluté barvě

 

Fotogalerie

O ČESKÉ ZNAČCE BOLL

Vše, co děláme, se řídí naší základní filosofií vytvářet věci, které lidem přinesou radost, zpříjemní jim život, budou dlouhodobě dobře sloužit a používané materiály budou šetrné k životnímu prostředí. Baví nás hledat a zkoumat nové materiály, vymýšlet funkční detaily a vyvíjet stále lepší konstrukční řešení našich produktů.
Při vzniku produktů BOLL jsou pro nás důležité tři hlavní principy:

FUNKČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Při vývoji bereme v úvahu:
 
- jak a kde se výrobek bude používat
- kdo ho bude používat
- jakou funkci bude plnit 
- jak bude zatěžován.
 
Věnujeme velkou pozornost i všem detailům, tak aby se každý produkt jednoduše a příjemně obsluhoval.

 

ERGONOMIE

Batoh BOLL musí správně sedět na zádech a stát se tak součástí uživatele. Musí správně „kopírovat“ všechny pohyby těla, být na zádech stabilní a příjemně se nosit. S oblibou u nás říkáme, že „batoh se nesmí tahat ale nosit“.
Při navrhování batohu se v tomto ohledu klade důraz na pečlivé studium anatomie těla. Specificky se klade důraz na polohu a tvar ramen, trapézového svalu, zakřivení páteře a délku trupu, které rozhodují o správném navrhnutí ergonomického zádového nosného systému a tvaru batohu.
 

SPOLEHLIVOST

Spolehlivosti výrobků BOLL se věnuje značná pozornost, neboť se často používají v extrémních situacích a jejich selhání by mohlo mít vážné důsledky.
Problematice spolehlivosti se věnujeme jak v počáteční fázi navrhování produktu, tak i v procesu jeho výroby a závěrečné kontroly kvality. Pro výrobu jsou používány pouze kvalitní a osvědčené materiály. Velká pozornost se věnuje i samotnému šítí, kde namáhaná místa jsou opatřena zesíleným nebo speciálním stehem a nití.

 

 

© 2012

water wave by arEa50oNe