RAFT HOBIT 400

Symetrický segmentový raft se samovylévací funkcí. Navržen a vyroben jako rychlý, prostorný a lehký raft určený pro rekreační plavbu na našich i zahraničních řekách. Pro začátečníky i zkušené posádky, kdy se všichni podílejí na ovládání člunu.

RAFT HOBIT 400
Cena: 37 135 Kč
Výběr varianty
Barva

Raft využívá maximálně vnitřního prostoru a jeho výbava vychází z požadavků vodáků amatérů i půjčoven lodí. Použitý materiál Valmex gramáže 1000 g/m2 je navíc opatřen na dně protioděrovými vrstvami v základní výbavě. Ventily typu HK, pohodlné a prakticky nezničitelné

Plynulý náběh a nový styl uspořádání dna dělá tyto rafty rychlé, nosné a zároveň dobře ovladatelné. Umístění samovylévacího dna zaručuje pohodlný posed a dobré vylévání člunu.

Plynulá náběhová hrana na spodní straně válců zabraňuje opotřebení.
Trojnásobné překrytí švů zaručí 100% vzduchotěsnost a zároveň odolnost při náhlém zvýšení tlaku (není už třeba u člunu nechávat jednoho muže, který hlídá slunce).
Je určen především na běžné vodní terény. 

Technická data
Délka (cm) 400 cm
Šířka (cm) 165 cm
Průměr bočního válce (cm) 51
Počet vzduchových komor 5 + 2
Hmotnost (kg) 45 kg
Maximální počet osob 7

Fotogalerie

Akce raft HOBIT

ZDARMA: Dvojčinná ruční pumpa 6l a 6x pádlo RAFT 101/1

O firmě ROBFIN

ROBfin designs, nafukovací čluny postavené na zkušenostech z expedic a řek celého světa, od roku 1993.

Při konstrukci využíváme poznatků z tisíců hodin strávených na řekách všech typů a obtížností, pod tropickým sluncem i za polárním kruhem.

Dobrý design nevzniká v kanceláři, ale v mokru a s pádlem v ruce, kdy se nafukovací plavidla dostávají do těch nejnemožnějších situací, kormidlovány bravurními jezdci i totálními amatéry. Výsledkem jsou čluny, kde každý detail má svůj důvod a funkci. Nebojíme se okamžitě změnit detail, který může fungovat lépe a velmi si vážíme každého podnětu vzešlého od vody..

 

Nafukovací rafty

Raft COLORADO 450 Gumotex

Raft COLORADO 360 Gumotex

Člun Ontario Gumotex

Raft Pulsar Gumotex

 

 

© 2012

water wave by arEa50oNe