INTEX MARINER 4 set

INTEX MARINER 4 2017: Odolný nafukovací člun pro čtyři osoby, vhodný pro rybáře, rekreaci a výlety podél pobřeží nebo na klidnou řeku.

INTEX MARINER 4 set
Původní cena: 7 990 Kč
Cena: 6 999 Kč

Nafukovací člun INTEX MARINER 4 model 2017: Vesla lze připevnit do zámku člunu s 360° rotační hlavou. Na dlouhé vzdálenosti je možnost dokoupit sadu pro montáž motoru a připojit až 3 HP motor. Dva držáky rybářských prutů na každém konci lodi pro pohodlné rybaření. Nafukovací člun Mariner 4 raft je Intex Pro Series, který je vyroben z velice odolných materiálů. Nafukovací člun MARINER je vybaven zesíleným dvojitým spodním trupem. Materiál se skládá ze tří samostatných vrstev, dvě vnější vrstvy nabízí PVC a jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru. Tento super odolný nafukovací člun je odolný proti benzínu, oleji a slané vodě. Člun MARINER odolává poškození otěru, nárazu a slunečnímu svitu. Intex Mariner 4 nafukovací člun byl postaven s ohledem na bezpečnost. Pět oddělených vzduchových komor, čtyři v trupu a jeden v kýlu zaručí, že i kdyby se jedna komora vyfoukla, tak se budete stále moci dostat bezpečně na břeh. Ruční pumpa je součástí člunu pro snadné nafouknutí. Nafukovací člun Intex Mariner 4 má navíc dva nafukovací sedáky, dvě vesla, dvě madla, zesílený spodní lodní trup a opravnou sadu.

Další informace: - rozměry 328 x 145 x 48 cm - ventil pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí - nafukovací podlaha pro extra komfort - doporučené maximální obsazení čtyři dospělí - nosnost 400 kg - rotační oko na pádla - držáky pádel - držáky rybářských prutů - dvě rukojeti pro snadný přenos raftu po obvodu - pásky proti odření raftu - oka pro připevnění motoru (motor není součástí balení) - síla stěn 0,75 mm - hmotnost 38, kg - materiál PVC bez použití ftalátů - certifikát GS TÜV, součástí balení: tři nafukovací sedátka, záplaty na opravu, hliníková pádla, nafukovací pumpa, provaz po obvodu lodi, vak na výbavu, vak na baterie pro elektromotor

 

Součástí balení:

  • tři nafukovací sedátka,
  • záplaty na opravu,
  • hliníková pádla,
  • nafukovací pumpa, provaz po obvodu lodi,
  • vak na výbavu,
  • vak na baterie pro elektromotor-

Fotogalerie

© 2012

water wave by arEa50oNe