Lepidlo ULTRAFLEX 700 ml

Lepidlo Ultraflex pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon nebo Mirasol. Optimálních vlastností spoje se docílí použitím v kombinaci s tvrdidlem.

Lepidlo ULTRAFLEX 700 ml
Cena: 598 Kč

Dvousložkové lepidlo Ultraflex určené hlavně pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon nebo Mirasol. Optimálních vlastností spoje se docílí použitím v kombinaci s tvrdidlem Ultraflex 686 F.

Druhou složkou je tvrdidlo Ultraflex 686 F - nutno objednat samostatně.

Dávkování: 10% tvrdidla 686 F na 100% lepidla Ultraflex
Návod k použití
Používá se k opravám člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon nebo Mirasol.
Před samotným lepením: lepené plochy musí být suché, čisté, bez zbytků starého lepidla. Lepené plochy nejdříve zdrsněte smirkem, očistěte a odmastěte acetonem nebo benzinem.

Příprava lepidla: lepidlo před použitím dokonale rozmíchejte, podle potřeby je možno doředit acetonem na požadovanou viskozitu. Přidejte 10% tvrdidla Ultraflex 686 F a dobře promíchejte.

Lepení: Na oba očistěné povrchy naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla a nechte úplně zaschnout. Pak naneste druhou vrstvu a nechejte zavadnout 5-10minut. Potom spojované materiály stlačte a lepený spoj ještě přitlačte, nejlépe kovovým válečkem na tvrdé podložce. Lepený spoj je možno namáhat už po 6 hodinách.

Záruční doba: 12měsíců od data výroby

Fotogalerie

© 2012

water wave by arEa50oNe