Stan COLEMAN BERING 6 + matrace zdarma

Velký kempový stan Coleman Bering 6 s dvěma ložnicemi oddělenými halou.

Stan COLEMAN BERING 6 + matrace zdarma
Původní cena: 10 189 Kč
Cena: 9 699 Kč

Odpojitelná vyvýšená podlážka v hale zajistí sucho i při obrovském lijáku a po odpojení je hala vhodná pro umístění kol. Předtvarované tyče pro větší stabilitu a snadnou stavbu.

Parametry stanu Coleman Bering 6 

 

  • · Vnější stan: polyester Taffeta 75D, UV GUARD™, PU zátěr, 3000 mm, podlepené švy
  • · Vnitřní stan: prodyšný polyester a jemná síťovina
  • · Podlážka: polyethylen, vyvýšená
  • · Konstrukce: laminátová
  • · Rozměry sbaleného stanu: 65 x 25 x 25 cm
  • · Hmotnost: 13,6 kg
  • · Taška: Polyester

 


Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 3000mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 3m, tak tkanina vydrží tlak vody právě do této výše, něž začne prosakovat.

Například Ministerstvo obrany Velké Británie považuje látku s vodním sloupcem 800mm za nepromokavou.

Mimo deště existuje mnoho dalších vlivů, ovlivňujících vlastnosti stanů. Značka Coleman® využívá nejnovější technologie a přísné testování svých výrobků, abychom zajistili vaši ochranu v jakémkoliv počasí.

 

Fotogalerie

Akce: matrace zdarma

Ke stanu Coleman Bering dáváme nafukovací gumotextilní matraci zdarma. Jde o velmi pohodlnou matraci na spaní.

 

NAFUKOVACÍ MATRACE GUMOTEXTILNÍ
 

Parametry stanu Bering 6

Kvalitní nepromokává tkanina s vodním sloupcem 3000 mm: WeatherTec™ - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách
 

Uv ochrana - Coleman® UVGuard™ ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV Guard™ jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku.
 

Bezpečnost stanů Coleman: "Všechny stany Coleman® mají samozhášivouúpravu. Tato úprava potlačí hořenítkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života."
 

Laminátové pruty: Vysoce odolné a odlehčené laminátové pruty zaručují odolnost vůči prasknutí i v případě většího větru či bouřky.

 

 

© 2012

water wave by arEa50oNe